Pacjenci

Pomagamy naszym pacjentom wychodzić z uzależnień. Naszymi podopiecznymi są osoby w różnym wieku – często dopiero rozpoczynający przygodę z dorosłym życiem, a już pognębieni w uzależnieniu od alkoholu czy narkotyków. Niejednokrotnie nasza pomoc pomaga uratować małżeństwo, czy jesteśmy bastionem ochronnym dla rodzin, gdzie dzieci wychowują się wśród przemocy i ciągłego nadużywania alkoholu i innych używek. Często pomagamy pacjentom zerwać z mniej groźnymi nałogami, jak palenie tytoniu i papierosów, uzależnienie od gier komputerowych, czy popularne w ostatnim czasie uzależnienie od hazardu i gier na automatach. Utrzymujemy ciągły kontakt z naszymi pacjentami wspierając ich w trudnych chwilach po zakończeniu leczenia.

Jesteśmy w stanie pomóc pacjentom z każdym problemem, a nasza terapia jest dostosowana do indywidualnych potrzeb i preferencji. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy dobro pacjenta.

Zapraszamy do kontaktu i zachęcamy to odkrycia lepszej wersji samego siebie, pozabawionej balastu i niepotrzebnych używek.